THE ULTIMATE GUIDE TO کارشناسی ماشین

The Ultimate Guide To کارشناسی ماشین

The Ultimate Guide To کارشناسی ماشین

Blog Article

.. , سرویس های دوره ای انواع خودرو ایرانی و خارجی در محل, شستشوی انژکتور پراید، تیبا، ساینا و سارینا, تنظیم موتور خودرو انژکتوری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

قاعدتا هر چقدر خودروی مورد نظر شما، لوکس‌تر و مدل‌بالاتر باشد، هزینه کارشناسی نیز افزایش خواهد یافت؛ زیرا بررسی و کارشناسی این نوع اتومبیل‌ها، دقت و زمان بیشتری را نیازدازد. 

این دوره مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله آن‌ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مختلف و همچنین بررسی کابین خودرو باید صندوق عقب خالی شود.

کنار سایر خدمات مربوط به خودرو فراهم شده است. کمک گرفتن از کارشناس سیار خودرو

خرید خودروهای دسته دوم از الزامات به شمار می رود. زیرا خرید خودروی دست

بررسی خودرو از نظر بدنه، فنی و موتور یکی از ضروری‌ترین کارها در زمان خرید و فروش است اما اگر از آن سررشته کافی ندارید، می‌توانید در کمترین زمان از خدمات کارشناسی خودرو آنلاین استفاده کنید.

برابر متحمل خسارات خواهید شد. به طور کل قیمت کارشناسی خودرو در محل

خیلی حرفه ای بودن و بسیار دقیق و با حوصله کار رو انجام دادن

همچنین می‌توانید از میان خودروهای کارشناسی شده که آگهی فروش آن‌ها در سایت کارنامه منتشر شده، اتومبیل موردنظرتان را انتخاب کنید.

لارن فیکس از منتقدان بزرگ خودرو می‌گوید: خرید خودروی دست دوم بدون مشورت در مورد صحت و سلامت خودرو با یک فرد متخصص می‌تواند ضررهای مالی زیادی برای شما داشته باشد. ممکن است خودرویی که قصد خرید آن را دارید از لحاظ ظاهری بسیار مناسب به نظر برسد اما ایرادهای فنی داشته باشد که از نظر شما پنهان بماند.

در صورتی که کارشناسی خودرو نتیجه مطلوبی داشته باشد و منجر به فروش اتوموبیل شود، می‌توان از کارشناس خودرو در محل درخواست کرد که قولنامه را تنظیم کند.

قسمت های خودرو را بررسی نموده و ارزش واقعی خودرو را اعلام خواهند نمود.

ممکن است دچار کارشناس خودرو سیار ضررهای مالی بالایی شوید. بدون کارشناسی خودرو دست دوم،

Report this page